Banese 111 m2 me pamje nga liqeni

Makedonija, Struga
Published 4 months ago
ID #43
QR CODE
Premium
799.00 Euro €
Condition: New
Transaction: Sell
Banese 111 m2 me pamje nga liqeni
Makedonija, Struga,
Published 4 months ago

Additional information

Sostojba: Nova
Oprema: Prazen
Broj na sobi: 2
Kvadratura (m2): 111
Greenje: Struja
Broj na balkoni/terasa: 1 balkon
Broj na banji: 2
Podrum: Ne
Broj na parking/garaza: Nema
Orientacija: Istok
Adresa: AV EL Struga
Tip na stanot: Vo zgrada
Sprat: 4 Kat
Lift: Da

Description

Shitet banese 111m2 me pamje nga lindja dhe liqeni.
Banesa ndodhet tek ndertesat e kalterta AVEL ne Struge
Banesa ndodhet ne katin e 4
Banese e re dhe e pa banuar me pare
Banesa eshte 2 dhoma fjetje Saloni 2 banjo

 

Contact seller

  Seller's picture
  Company
  Registered on 27. Apr 2020

  799.00 Euro €
  Contact seller 071347450

  Seller's info

  Seller's picture
  Company
  Registered on April 27, 2020

  Listing location

  Makedonija, Struga
  AVEL Struga